fbpx

שאלות נפוצות

שאלות ותשובות

יש מאות מיני אלוי (ALOE),  באפריקה ראיתי עצי אלוי. אלוורה הוא שם עממי רק לאחד מהם: Aloe Barbadensis Miller  הנפוץ בדרום אמריקה (לדעתי הגיע לשם מאגן הים התיכון עם הכיבוש הספרדי). ל-Aloe Barbadensis Miller פריחה צהובה (לאחרים: אדומה, כתומה, ורודה..)

ודאי! מרגע שנקטף העלה מתחילה התפרקות – הן זה חומר אורגני חי, אך המעבדות מונחות לעבדו מייד למוצר. למוצר הסופי מוספים חומרים משמרים. על כל מוצר מדפיסה המעבדה תאריך תפוגה. אם מדובר בג'ל הארוז בבקבוק וואקום – לא מכניסים אצבעות,לא מתאלח, לא מתחמצן ולא מתייבש, גם אחרי התאריך הטבוע על המוצר יהיה עדיין מצוין. גם מוצרי השיער ותרחיץ הפנים יהיו טובים זמן רב אחרי תאריך התפוגה.

הוצאנו את כל משפחת הפאראבנים מרשימת המשמרים. במוצרים המקציפים יש תחליפים ל-S.L.S ולאלה שהשקיעו בהחלקת שיער, אל חשש – אין מלחים.

למעבדות המייצרות אישורי תקנים אירופים ולכל המוצרים והמרכיבים אישורי משרד הבריאות הישראלי.

האלוורה ידועה כמרגיעה ומשקמת את העור הן מתופעות של אלרגיה חיצוניות (כמו עקיצות, או מגע עם חומר כמו אבקת כביסה, וכו') והן מתופעות אלרגיה בשל מערכת חיסונית ירודה או מזון המתבטאות על העור, אך בהיותו צמח יש (אמנם בודדים) שעשויים לגלות רגישות לצמח עצמו. כן יש למוצרים הסופיים מרכיבים נוספים (בושם למשל) העשויים להיות אלרגניים

חלק ממוצרי JUST ALOE® הם היפו אלרגניים הבטוחים גם לתינוקות כמו ביו קרם וביו ג'ל (ביו ג'ל ניתן גם למרוח על חניכיים להקלת כאבי צמיחת שיניים אצל תינוקות). כמובן תפרחת חיתולים, פצעים סביב המוצץ, הרגעת העור, הוספת לחות, בעיית אטופיק דרמטיטיס, קרקפת קשקשית של ילודים ועוד. בהמשך לאור הביקוש, נצא עם ליין תינוקות. עוד רצינו להבהיר כי קראנו למוצרינו ההיפו אלרגניים – ביו (ביו ג'ל וביו קרם) עוד לפני שהיו יוגורטים ביו על המדפים!

מוצרינו היו ברשתות בתי הטבע  ובתי המרקחת ברחבי הארץ. למן תחילת 2014 (לאחר אכזבה מהמפיץ) – יש לבצע רכישה באתר, או בהזמנה טלפונית (הרשום על כל מוצר) 1-700-705-007. המוצרים נשלחים בדואר שליחים ישירות לדלת ביתכם.

כך הינכם רוכשים למעשה במחירי מפעל!

מאחר ולבקבוקים הקפואים של אלוורה (ראו אלוורה לשתיה) יש ביקוש רב ואותם כמובן לא ניתן לשלוח בדואר, מפוזרים ברחבי הארץ חברים או בני משפחה – אצלם תוכלו לרכוש כל המוצרים במחירי מפעל. לקבלת כתובת קרובה לביתך אנא התקשרו.

מחקר שערכנו עם המכון למחקר שימושי של אוניברסיטת בן גוריון, הראה בעליל כי בחומר גלם אלוורה שלא עבר תהליך בחום לצורך פסטור, מרכוז או יבוש לאבקה – נשארו מירב המרכיבים הפעילים (בתרכובת של פוליסאכארידים). תוכן העלה מכיל מאות מרכיבים נהדרים, חבל לאבדם!

שימוש ישירות מהצמח יכול להיות מצוין (במיוחד לכוויות או שטפי דם) אלא שהוא לא תמיד זמין לך, ואם כן –  הריח לא נעים, המרקם רירי, הטעם מר, הספיגה בד"כ לא מלאה (יוצר קרום יבש על העור), עם חיתוך העלה מופרש חומר צהוב המתחמצן, משחיר ומשאיר כתמים. לעומת אלה – המוצרים שלנו נספגים וחודרים לשכבות העור עם כל המרכיבים הפעילים של האלוורה, נעימים למגע, מעשירים את השכבות הפנימיות, מגנים ומרעננים את שכבת העור החיצונית ומוסיפים זוהר ותחושה נעימה. גם כעזרה ראשונה פעילותם רחבה יותר משימוש ישירות מעלה הצמח (לשימושים פנימיים למשל)

כמצוין לעיל, רק במוצרינו – הרבה אלוורה טבעית, טרייה, אורגנית, בכבישה קרה ולכן מרכיביה פעילים, (לא אבקה ולא תרכיז אלוורה), עוד יש הבדל משמעותי באיכות, האלוורה גדלה אצלנו בתנאי מדבר יבש, מעט מים העשירים במינרלים, על כן החומר בעלים יותר מרוכז. מטעי אלוורה בעולם מושקים בתעלות הצפה, מתקבלים עלים גדולים, ירוקים, ועסיסיים – אך התוכן הוא מימי, רמת הפוליסאכארידים נמוכה. הבדל נוסף – היותנו גם המגדלים, גם המפיקים את חומר הגלם וגם היצרנים (מעבדות חיצוניות מייצרות עבורנו לפי פורמולות שלנו). חומר הגלם מעובד במהירות ובקפדנות ובהיותינו המטע היחידי בארץ לא ניתן לחקותנו.

צמח האלוי הוא בשרני (סוקולנטי) הסתגל לתנאי יובש, מצליח לאגור בעליו לחות מהאוויר ומהקרקע לעיתות מצוקה. זקוק להרבה שמש, מעט מים ואדמה מנוקזת. (ירקב באדמה כבדה). מתחת לקליפת העלה חומר מר המונע מבעלי חיים ומזיקים לתקוף או לרוות מהנוזל. כך אנחנו מצליחים לגדלו ללא ריסוסים כימיים. הצמח ממשפחת השושניים ותמיד ימשיך לגדול מלב הצמח. לכן האלוי מסמל אין-סוף, נמצא במקדשים סיניים או בתי קברות מוסלמיים.

זו בדיוק ההטעיה!! הכותבים כי במוצרם אחוזים גבוהים מאוד של אלוורה – משמע יש בהם אבקת אלוורה! נותר 1 גרם לאחר ייבוש האלוורה בתהליך של spray drying – (חום וצנטריפוגה) מ- 100CC  חומר גלם, במקום הנוזלים שיובשו מוסיפים את מרכיבי המוצר האחרים ו-ואללה שיחזרו את האלוורה, ולא היא, בתהליך איבדו את מירב המרכיבים הפעילים.

אין להשוות אבקת אלוורה או תמצית לחומר גלם טרי ופעיל!

בשל הטעיה זו, איננו מציינים את אחוז האלוורה כי אז משווים מין בשאינו מינו. לנו מוצרים עם 60% אלוורה (ג'ל, קרם,) או 20% אלוורה (שמפו) של אלוורה טבעית,

אנא זכרו (ראו לעיל) – מראש האלוורה הגדלה בתנאי מדבר (בהשוואה אנליטית עם חומר אמריקאי) ומרוכז מרוכזת פי שניים.

כל המוצרים מבוססים על אלוורה אורגנית +  מרכיבים נוספים, בשמפו לשיער יבש ובמרכך יש בין המרכיבים הנוספים דבש.

האלוורה, המרכיב העיקרי במוצר, גדלה בשיטה אורגנית (תחת פיקוח של סקאל), כן אנו משתדלים שמקור יתרת המרכיבים הצמחיים. 

יצירת קשר

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
למעלה