fbpx

אודותינו

אודות ®JUST ALOE

בבעלותנו מטע האלוורה המסחרי היחיד במזרח התיכון, ממוקם בעין יהב בלב הערבה, גדל בתנאי אקלים מדברי מושלמים, בשיטה אורגנית ומושקה בטפטוף של מים העשירים במינרלים ומלחים.

אנו נהנים מאספקה בלתי מוגבלת של חומר גלם טרי, אורגני ואיכותי המהווה את המרכיב העיקרי בכל מוצרי  ®JUST ALOE.

השנים הראשונות הוקדשו למחקרים במעבדות ומרכזי מחקר מובילים בארץ (תחילה תחת השם מוצרי טבע עין יהב 39). ®JUST ALOE הינו ליין מוצרים המופק בתהליך ייחודי תוך הקפדה על שלושה עקרונות המוודאים כי במוצרים הסופיים האלוורה פעילה ויעילה. 

העקרונות שלנו

תנאי גידול

מגידול בקרקע עשירה במינרלים (אי פעם תחתית ים המלח), אקלים יבש, השקיה במשורה עם מים עשירים במינרלים חיוניים, שמש רוב ימות השנה – מתקבל חומר גלם מרוכז פי שניים במרכיבים הפעילים (על פי השוואה אנליטית עם מקור חומר גלם אמריקאי).

חומר גלם איכותי

חומר הגלם, מופק מעלים בני 3 שנים ומעלה, המגיעים לבשלות ולרמה הגבוהה ביותר של המרכיבים הפעילים.
ידועים כבר 400 מרכיבים פעילים בעלי האלוורה

תהליך הייצור

הפקת חומר הגלם נעשית בכבישה קרה על מנת למנוע התפרקות תרכובת הפוליסכארידים המאגדת את המרכיבים הפעילים. כך גם בהפקת המוצר בנעבדה: אם יש צורך לבשל את המרכיבים – האלוורה מוספת רק לאחר צינון.

מהקטיף ועד הייצור

למן קטיף העלים בשדה ועד ייצור המוצרים בפועל עוברות פחות מ-72 שעות. הקפדה על לוח זמנים צפוף מוודא שטריות ואיכות החומר נשמרים.

איכות המוצרים

זוהו כ- 400 מרכיבים פעילים בצמח האלוורה המזינים ומטפחים את העור (פרוט ב- קסם האלוורה), עוד תלמדו באתר שלנו כי האלוורה מיטיבה מאוד גם בשימושים פנימיים.

המדפים מוצפים במוצרי אלוורה (ישראליים ומחו"ל) העשויים מאבקה או תמצית אלוורה (לא יקרה, לא תופסת מקום, אין בעיית חיי מדף, אך חסרה את מרבית המרכיבים הפעילים שנהרסו במהלך הייבוש), מאחר ולנו המטע המסחרי היחידי ואיננו מספקים חומר גלם לאחרים, ניתן לומר באחריות – מוצרינו הם הטובים ביותר על המדף בארץ!

 אנו מחויבים ורואים בכך שליחות – לספק מוצרי איכות פעילים במחיר הוגן!!!​

אחת ממסקנות מחקר נוסף שנערך באוניברסיטת בן-גוריון: אין להעביר האלוורה כל תהליך בחום על מנת לא לפרק המרכיבים הפעילים! ואכן ד"ר מרסל פרידמן ושולה הצליחו לפתח שיטה פורצת דרך המצליחה לשמר את המרכיבים הפעילים בצמח וליצור מוצרים בעלי יכולות טיפוח וריפוי.

במוצרי  ®JUST ALOE המרכיב העיקרי הוא חומר גלם טרי ופעיל של אלוורה בכבישה קרה, תוך הקפדה על קבלת מוצרים בסטנדרט גבוה וחיי מדף סבירים.

עם השנים, ככל שנחשפו יותר לקוחות למוצרי  ®JUST ALOE, עלה הביקוש. התגובות החיוביות והתוצאות בפועל הביאו להכרת השם בארץ ומחוצה לה.

לקוחות ממליצים

נגן וידאו

סיפורה של שולה שחם

שולה שחם, ממקימי מושב עין יהב בערבה  ובעלת ®JUST ALOE, נחשבת לאורים ותומים בתחום האלוורה בישראל.

סיפור האהבה בין שולה לאלוורה התחיל אי שם בראשית שנות השמונים. באותה תקופה בארץ, לא ממש הכירו את צמח האלוורה.

בשלב הראשון נבדק מהו המקור שיתאים לתנאי האקלים, קרקע ומים של הערבה. נמצא במחקר כי צמחי האלוורה (ALOE BARBADENSIS MILER) מטקסס הם המתאימים ביותר: שני השתילים הקטנים והעדינים שנשא בתיק הגב כומר פרוטסטנטי מאוקלהומה, אוהב ישראל, הם אלו אשר הולידו את המטע הראשון מסוגו בארץ.

שיתוף הפעולה הראשון היה עם קליניקות תיירות מרפא העור בים המלח, אשר ביקשו מוצרי אלוורה היפו-אלרגניים ללא בושם מאלוורה טרייה, טבעית, אורגנית ופעילה. (ים המלח, המקום הנמוך ביותר בעולם, הרבה שכבות אויר מסננות קרינה. ניתן לשבת מתחת לשמש ולגרום להתקלפות העור).

רופאי העור בים המלח מצאו כי האלוורה של  ®JUST ALOE מסייעת לזירוז צמיחת תאים חדשים, להחלפת שכבת העור החיצונית בשכבה הפנימית ולארוכה מהירה.

שולה (72) לאחר 53 שנים של עבודה בשדה,

חשופה ליובש, טמפ' קיצוניות, רוח, אבק האם עורה מסגיר את גילה?

החזון של שולה שחם

בעזרת מוצרי ®JUST ALOE תצליחו גם אתם, לשמור על העור מפגעי אקלים, יובש, זיהום אויר ורדיקלים חופשיים, לסייע בחידוש תאי העור, למנוע הזדקנות העור ולהרחיק סכין מנתחים!

יצירת קשר

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות
למעלה